Prochedary
Admin

Prochedary
Joined: Před 1 rokem
23 topics
135 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 6 měsíci
Před několika týdny jsme spustili nový survival server na verzi 1.13. Ještě do dnešních stále dní ladíme některé velmi vážné nedostatky hlavně v ekonomice a ještě nějaký ten čas ladit budeme.

Server už je ale dostatečně dokončený, abychom ho mohli oficiálně otevřít a zrušit přídomek BETA.

Ti z Vás, kteří ještě server nezkusili, tak na serveru najdete klasické jobsy, mcmmo, residence, auction house, tak jako na jiných verzích našich survival serverech. Jsou tu ale i jiné systémy oproti jiným verzím survivalu jako například hráčské obchody. Chest shopy mohou vytvářet i hráči bez VIP s určitým limitem.

Svět je prozatím omezen na 10000x10000. Do budoucna se ale bude mapa zvětšovat, jenom co se smaže jedna starší mapa na Survivalu 1.12, aby uvolnilo místo na disku.

Na Survivalu 1.12 máme dvě mapy, a to Survival112 a novější Survival112_v2. Během pár týdnů dojde ke smazání mapy Survival112. Upozornění je na serveru už nějaký ten měsíc, ale ne všichni stále o tom mohou vědět. To na jaké mapě se nacházíte zjistíte příkazem /mvw. Pokud se Vaše residence nachází na mapě Survival112 bez v2, tak kontaktujte někoho online z vedení a residenci Vám přenese i s věcmi.

Upozorňuji, že inventáře, peníze, enderchestky a všechno ostatní Vám zůstane. Pouze jedna starší mapa, kde už hrála pouze tak 1/20 serveru, se maže. Většina z Vás už je dávno na novější mapě, kde se nemusí bát smazání residencí.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary
Last edited: Před 6 měsíci

Každý pracovní den od 19:00 do 20:00 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.